Květen 2015

Cinema City: Jurský svět v kině + DinoPark zblízka

29. května 2015 v 21:08

Kdo by netušil že se DinoPark přidá k mánii okolo Jurského parku? Já ne. Kinosály Cinema City a zábavní parky DinoPark se na vzácnou chvíli spojují. Některé modely gigantických ještěrů budou k vidění v Cinema City Letňany, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem a nejlepší na konec: Velký špalíček. Takže pozor, tím pádam odpadá Cinema City Flora, Galaxie, Nový Smíchov, Slovanský dům, Zlíčín, Olympia v Brně, Liberec, Pardubice tam je nenajdete. Jinak film má u nás premiéru 11.6.2015 ale modely jsou vidění již ode dneška přesněji od 29.5. do 30.6.2015. A teď jen tak pro děti, 30-tího a 31-ního je v Cinema City den děti, a modely tam jsou stále, takže je se na co těšit.
PS: Mně na tom nejvíc zaujalo to nádherně zpracovaný ČESKÝ logo Jurskýho světa - no prostě boží

Jurský svět - TV Spot č.8 + Trailer na Lego Jurassic World

15. května 2015 v 17:07
Včera byl pro Jurský svět významný den. Byl zveřejněn osmý TV Spot na Jurassic World a trailer na Lego hru, která odkazuje na všechny čtyři filmy. Tak tato paráda už na vás čeká, už si jí jen vychutnat.

Název na YouTube:Název na YouTube:


Bloger: Ikonka ode mně pro Monster Island

11. května 2015 v 19:34
Český blog s tématikou filmových monster, Monster Island, jak asi víte z názvu, píše bloger "Alfaraptor", který mi už hoodně pomáhal s předchozíma článkama. Já rád dělám gify a on mně pořádal abych mu udělal pohyblivou ikonku. Tak samozdřejmně že jsem to vzal! Když přece spoiler máte v nadpisu. Píšu o tom protože dneska jsem mu tu ikonku dodělal. Má dvě verze.

Ikonka se záběry s monstry.

Ikonka bez záběru na monstra.

Třetí televizní spot na Jurassic World

5. května 2015 v 19:24 | Alfaraptor + Jursky-svet
Tak, máme třetí TV spot, ve které se objeví Parasaurolophus (verze TLW), raptor s go-pro kamerou a Mosasaurus si připisuje první lidskou oběť.Lego publikovalo své oficiální stránky pro Jurský svět

1. května 2015 v 18:45
  • Stránky jsou i v Češtině!
  • Obsahují spoilery z filmu
  • Ke stažení jsou samozdřejmně tapety a omalovánky
  • Videa ke hře Jurský svět v Lego podobě s návazností na film
  • Stavebnice navazují na scény z filmu
  • a určitě jsem na něco zapoměl
Kdyžtak odkaz je v obrázku.