Bloger: Závěr blogu + Cena Winsaurus 2015 !

25. srpna 2015 v 17:17
Bylo mi tu úžasně a proto nechci skončit jen tak. Chci vám předat, co jsem zjistil - říct kdo z vás je v čem nejlepší a ukázat vám to nejlepší, co mně potkalo na za dobu tohoto blogu. Dík vám všem! Nastal čas kdy se vám to pokusím nějak oplatit.
Hodlám tento večer předat tituli jako nejlepší komentář, nejluxusnější blog, nejlepší články a zakončit večer do dnes nevýdaným způsobem. Taky vám prozradím víc o mých pocitech z prvního dojmu konkurenčního blogu Jurassic World. A od nejbližšího zdroje získáte klíče k tajnému bonusovému textu, ktery bude ovzášť zajímavý.
Já nevím jak vy, ale už se těším. Jdem na to.


Blogerka Viza je známa svojí milou a přátelskou osobností. Nosí v sobě talent na kreslení viz. odkaz. Své čtenáře si hýčká předáváním informací svým vytříděným stylem a vše to nádherně zapadá do jejího blogu. To z jejího blogu MossyPlains.blog.cz dělá nejluxusnější blog, co jsem měl to štestí zpatřit. Vždycky když sem k ní přišel, tak sem si připadal obklopen luxusem, a to mně inspirovalo k předávání cen.

___________________________________________________________________________________

Je tu už od roku 2009 (můj obllíbený rok) a úspěch má zajištený i na léta do předu. Má napsáno přes 1770 článků. Jeho komentáře jsou mezi prvními a taky nejčastějšími v celé dinokomuntě a na její historii má velký podíl. Určitě to neměl lechké a vím že si toto ocenění ovzlášť zaslouží.
PS: Vím že máš rád hady, tak tady máš jednoho zlatýho.

___________________________________________________________________________________

No lidi, teďka tady máme dvě na první dojem podobná ocennění, ale blogy jsou vnitřně odlišně jak jen mohou a přesto...
První: Většina blogů obsahuje poučné články o dinosaurech či povídky ale on to dokázal dotáhnout na vyšší úroveň. Dovolil si sepsat sám žebříček Nejnebezpečnějších hadů světa. Ve článku "Jurský park v reálu???" popsal pokroky v genetice a jen pomyšení na dino-kuře z jeho článku, které vědci tak dlouho šlechtili, mně fascinuje. Popsal nám největšího skutečného fakt obřího netopýra, který psal mytologii. A takhle můžu pokračovat a výjmenovat všechny články. Blog Martinoraptora s názvem Pravěký svět, to je záruka nejlepších témat a to z něj dělá blog s nejlepším obsahem. A na to sem taky myslel, když sem mu dělal grafiku.
Druhý: Vždycky se mi líbilo jak Dinosaurss byl v komentářích vždy milý a ten nádherný obrázek, co má v záhlaví. Jeho způsob psání se mi vždy líbil. Jeho články doslova překypují informacemi a z osobnějšího hlediska, když já čtu články tak je samozdřejmností že to na 100 % nevnímám, nemám často chuť to číst a nějaké věty někdy vynechám. U něho se mi to NIKDY nestalo! A ke všemu navíc sice má články nabité poznatky ale nebývají dlouhé. Jeho tip psaní je pro obvětví biologie naprosto profesionální. Jestli někdy budu muset dělat referát o libovolném pravěkém tvorovi tak zkopírovat jedině u něj! Takže vážení přišla ta chvíle: Tímto blogu "Blog of prehistory" (dinosaurss.blog.cz) předávám významné ocenění "Nejlepší články".


PS: Jo, fakt sem to prostě musel dát vedle sebe.

___________________________________________________________________________________

Gil je !!NEJMILEJŠÍ!! osoba, co jsem kdy potkal. Každý komentář dokáže blogera potěšít. Gil má nejlepší schopnost z vás všech. Komentáře od ní jsou jako tří minutová návšteva DISNEYLANDU! Je prostě neuveřitelné, co dokáže jen jeden její koment. Gil je nejlepší komentátorka. Úroveň jejích komentářů je, je, je... Jinak. Prošel jsem bezpočet blogů a komunit a nenašel jsem nikoho kdo by komentoval ani podobně jako ona. Když píšu komentáře tak si občas říkám "Jak by to tak asi napsala Gil?". Vím ze své zkušenosti a reakcí adminů na její komenty že přináší adminům pocity plné štestí. Když sem poznal jak se vy lidi tady v dinokomunitě hrozně komentujete, tak sem si uvědomil že je to vaše vzájemné komentování NAPROSTO ubohé. Tak sem se rozhodl že se budu snažit předat komentářem, co nejvíc můžu, i přesto že moje osobnost není tak milá jako u Gil, protože vždy na komentář bude admin nějak reagovat. Někdy bude sklamaný, někdy může být štastný. A mou poviností jako čtenáře je mu za strávený čas na článku předat co nejlepší reakci. A když jsem začínal polevovat (ať to bylo kvůli čemukoliv), tak mě komentář od Gil dokázal nabít. Gil je opravdu naprosto úžasná osoba. A proto jí neudělím diplom. Vím že toto je předávání cen pro dinokomunitu ale kdo by v tomto případě neudělal výjimku?
Gil je naprosto senzační a to co dělá taky. A já vím že si zaslouží přenádherný diplom, ale lidi - to já prostě nedokážu. To by předním musel stát Karel Gott (majitel bezpočtu slavíků) v slzách, proto vím že jí nic nedlužím. Ať bych jí teď udělal cokovil, bylo by to nic proti tomu co dělá ona. Ale život za to co dělá jí už oplácet začal, což znamená že bude žít jistě dloouuho. A já jí a jejímu životu v tom budu pevně fandit!
___________________________________________________________________________________

Je tu jeden blog, který má příšerný temnej dess (jestli se tomu dessu dá říkat dess) a s nekvalitním JPGčkovým pozadím a články co vypadají na první pohled uboze. Kdybych přirovnal svůj dess k New Yorku a jeho dess k vesnici, tak bych urazil vesnici. Teď všichni zbystřete!: Je to opak perníkové chaloupky! (nachvilku si sami zavzpomínejte!!!) Vzhled ten vlastně nic neznamá. Na potravině není hlavní etiketa ale výživová hodnota a chuť. Jeho články se nedají označit za povídky. Přínáší dobrodružství které chcete zažít a dává vám možnost s příběhem manikulovat. Vytvářite danou postavu. A už jen jeho příbehy vám postačí. Siamotyranův blog je blána do nekončícího dobrodružství. Do které se budete těšit zase vztoupit. Celý děj, prostě všechno potřebné má v článku naprosto připravené. Má upravené mapy, vyhledává obrázky přesně k ději. To co já zbožnuju na DVDčkách, se on snaží dělat v podobě blogu(, ale na na moje DVDčka fakt nemá). A navíc zvládá normální články o živočicích. Bez pochyby tento blog patří mezi top, ale ten dess. Ten dess!!! To je jako by vykakal počítač nejhorší co v sobě mněl. Hele, já jeho dess nepřestanu kritizovat. Ale vy jste bytosti s rozumem a už víte že vzhled je zanedbatelný, jen dělá první dojem, kterej je stejně nepotřebný protože si vytvoříte nějak nový. Někdo jednou napsal:
Vidí 16-ti letou dívku, která vede za ruku svou dceru. A oni ji odsuzují, aniž by věděli, že byla znásilněna.
Vidí muže bez noh. Odsuzují ho aniž by věděli, že byl hasič a položil za někoho své zdraví.
... (Díky Kari z MyLifeAsKari.blog.cz)
A jako poslední věc před diplomem: Dlouho jsem přemýšlel: Koho poctím tím že mu na cenu dám fond JURASSIC PARK. A jelikoš právě tvůj blog má tu báječnou a hlavně jedinečnou schopnost být brána do nekonečného dobrodružství, tak je už rozhodnuto.

PS: Nejsem ten tip, co jenom kritizuje. Jestli chceš tak ti rád udělám grafiku na blog.
___________________________________________________________________________________

Na moment se odtrhneme od ocenění a přejdeme k tématům tohoto blogu.
Tento blog je první český o Jurském světě. 19-tého června 2015 se objevil v naší komunitě objevil další blog s tématem Jurassic World. Mezi mnou a adminkou nejsou žádné nepokoje ale poprvé když sem to uviděl - tak stejné téma, uměla dobře s grafikou a dokonce z Photoshopu, rychle se dokázala dostat mezi členy dinokomunity - to, to, to vypadalo jako vtip. Teď už na blog nepsala dva měsíce, ale jsem si jist že teď pracuje na něčem opravdu povedeném.

Můj první styk s dinokomunitou byl na blogu "Blog plný dinosaurů", to je ten komu jsem první udělal pohyblivou ikonku. Zdravím tě BPD! Byl jsem z jeho blogu tak uchvácen že mně napadlo udělat akci. Tahle akce je ttedy přesně byla na Chatovsem dne 19.9.2014, text plný zábavy se do dnes nevytratil. BPD byl plný vtipu a všechno hrálo tak že jsme se skvěle bavili!

http://chatovsem.wz.cz/poutac.png
Klíč byl předán. Jsem zvědavej kdo na to příjde. Nápovím: Klíč je kod zpřístupnucí zprávu.
A doufám že se budete jako mi dobře bavit!
___________________________________________________________________________________

Znám jednoho člověka, který provozuje blog na který bych si já ani netrouf. Jako málo kdo v dinokomunitě ovládá a dokonce umí dobře využít nastavení blogu. Což blogu dává velkou výhodu! A všechna čest k tomu co už tam dokázal a předurčil si. Weby jako ten jeho, Marvel Universe, Disney.Estránky.cz, jsou výjmečné v tom že jsou obsáhlé. Né tak jako vaše. Vy najdete nějaké téma a píšete ale oni se ve svém obvětví musí ovzlášt dobře vyznat aby mohli sepsat souvislé informace navíc pravý fanoušci jsou vždy na tohle nároční. Je spousta Disneyovek, je spousta Marvelovek, a ani nechci vědět kolik je monster. Jo Alfaraptore, seš to ty. Navíc jeho články vás uchvátí tak, že i přes všechnu tu pohromu si prostě budete přát aby už aspoň ta godzila žila. (Aspoň ta jedna vyjímka živého dinosaura.) To z tvého blogu Alfaraptore dělá blog s největším významem v této komunity.

___________________________________________________________________________________

Už bylo rozdáno šest diplomů. Teď jdu od Winsaurus 2015 stranou.
Každý komentář admina umí potěšit. A... kdo těchto "minidárků" nakladl (jako vajíčka, né prachy) tady nejvíc?
Martinoraptor: 34
B-Sarah-B: 28
Alfaraptor: 24
HAAS: 24
mylifeaskari: 21
Gil: 11
Dík vám nejvíc.
kryptoraptor: 6
konspiracni-teoriee / Verča: 6
dinosaurss: 6
siamotyran: 5
Sharka193: 5
blogplnydinosauru: 3
Viza | Mossy Plains: 3
Limonáda. • Blowme.blog.cz: 3
Sarah (trtrtre): 2
Rexie: 2
Barush: 2
Barus: 2
Ptacek: 2
Renda♥: 2
Ivet, Beatricia, didslife, MAREK SRNáK, Janiss, karl, brexicz, pavel, Stellinka a Florinka, necroparanoia, Jarka, -M, BattyAmnesia - všichni jeden.

Žebříček počtu je hotový. Ale teď k tomu nejlepšímu - Kdo napsal nejlepší komentář? Ze všech vašich komentářů tady jsem vybral ten nejlepší.
Můj nejlepší článek vůbec je náhodu tady na blogu je to "Penežni úspěchy filmu Jurský svět" a skrývá se tam i nejlepší komentář. Je o tom jak Jurský svět překonal výdělky filmu Avengers, který byl nejvydělávanějším filmem (o premiérovém víkendu.)
Super Vizo! (Divný zkronování.) Super komentář!!!
___________________________________________________________________________________

Dal chci poděkovat: B-Sarah-B a MyLifeasKari že píši skvělé články, které se mi vždy líbili a chci taky říct že budu jejich blog navštevovat i dál.
BPB aneb Blog plný dinosaurů, že i nádále to nevzdává a píše články tak jak to nejlíp umí, i když ho moc lidi nekomentují.
Sharka193, že nakládá s životem tak báječně že to zaujme i ostatní.
Verče z konspiracni-teoriee, že se zabývá mými nejoblíbenějšími tématami.

Jinak taky jste si říkali - kdy proboha už budu já? To já si říkal celou dobu co to píšu, ale ocenit se sám sebou. To znehodnocuje soutěž. Ježtě že tu máme Gill!!!!!!!!!!


A taky chci předat poslední ocenění.

Kryptoraptore, ty seš chytrej, šikovnej a všechno možný. Chcu ti předat něco větší a významější podoby než diplom. Chcu tě pořádat aby si další ročník Winsauruse (už 2016) měl na starost ty a pak to taky někomu předal.

PS pro všechny: Už se těším jak budou ozdobovat diplomy vaše blogy.

 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sarah's History Sarah's History | Web | 25. srpna 2015 v 17:31 | Reagovat

Wau, Wau, Wau, Wau, Wau.
Nemám slov.

2 Sarah's History Sarah's History | Web | 25. srpna 2015 v 17:32 | Reagovat

Dokázal jsi něco úžasného, a teď to myslím opravdu upřímně!
Měl jsi skvělé články, bylo vidět, že tě to opravdu baví. Navíc jsi musel prohledat celý blog.cz, abys našel tolik blogů z dino komunity. Opravdu se před tebou klaním, že jsi měl odvahu a šel do Toho.
Gratuluju ti! a držím moc moc moc palce do dalšićh projektů!

3 Sharka193 Sharka193 | E-mail | Web | 25. srpna 2015 v 20:03 | Reagovat

Naprosto souhlasím se Sarah! :) Gratuluju!!!
Na to, že jsem se o dinosaury nikdy moc nezajímala, (a nikdy asi tak úplně nebudu) ty jsi mě přiměl číst články o nich, protože si nemůžu nechat ujít tvoje články!
PS: Mám stažený Jurský park a sice jsem se k němu ještě nedostala, protože čeká frontu mých nezkouknutých filmů, ale dojde na něj!
Je škoda, že tu končíš. Doufám, že vyjde nový akční trhák, o kterém bude stát za to mít blog :) Protože jinak asi budu muset častěji chodit do chatu :D
Moc gratuluju!!! Dokázal jsi tady úžasné věci!

4 Sharka193 Sharka193 | E-mail | Web | 25. srpna 2015 v 20:10 | Reagovat

PSS: Moc děkuju :) Je to od tebe milý :)

5 Gil Gil | Web | 25. srpna 2015 v 20:47 | Reagovat

Tento článek stál za to!! :-) Stejně jako ten na blogu magicmax. Prostě třešnička na dortu a bezva dort ještě s třešničkou na závěr ;-) Hrozně mě to bavilo číst! :-) (Abys věděl jak, tak: Četla jsem si ten článek dvakrát po sobě a to normálně nikde nedělám :D) A těší mě, že jsem milá :-) (Slyšela jsem to vlastně už někdy v životě??? Ne, tohle je vtip) Ale opravdu beze vtipů: strašně mě to právě od Tebe potěšilo a dojalo a já Ti moc děkuji! :3 :3 :3 Jsi hrozně moc milý! :3
Jsem strašně ráda, že jsem vás dneska všechny potkala na chatu, Tebe, Sarah, Ivet a Cooper, doufám a modlím se, aby ten chat nebyl nikdy (nebo aspoň budoucích čtyřicet let) zrušen, protože to by byla obrovská škoda. Ty jsi člověk z doby, kdy jsem začala blogovat a stále  jsme nějak v kontaktu a to je prostě vzácnost! Jsi jediný z takové té "staré gardy", koho jde ještě na internetu najít. Což je prostě... <3 super <3
Moc Ti za všechno děkuji. Za kamarádství a ze Tvoje krásné komentáře.
A na závěr: chválíš mě, že hezky komentuji, ale to není jako nějaké.. dramaturgické umění nebo jak to říct, já každý komentář, co píšu myslím opravdu vážně a pravdivě a od srdce a každého člověka, kterému komentář píšu, nějak aspoň trochu znám a mám moc moc ráda :-) Říkal jsi, že jsi moje komentáře našel na tolika blogách, ale .. to jsou všichno právě ti lidé, které mám ráda :-) Stane se i to, že narazím na blog, který se mi nelíbí a nebo na už z profilu nesympatického člověka a tam bych absolutně nikdy v životě nenapsala, to dávám křížek nahoře a jdu na milejší a hezčí blogy.. což je právě i ten Tvůj! :-)
Měj se krásně :-)
A příště zas na chatu. A kdybys měl někdy nový blog o novém trháku, jak píše výše Sharka193, dej určitě vědět :-)

6 Viza | Mossy Plains Viza | Mossy Plains | Web | 26. srpna 2015 v 8:59 | Reagovat

Ah, co k tomu říct?

Jsem tvrdý, nekompromisní člověk, avšak s tím, že nemá problém - čas od času - uznat vlastní chyby; nepatřím mezi "lítostivky", a nedokážu příliš dlouho stát na jednom místě. Jako blogařka ale často nekomentuju, jsem vybíravá v tom, ke komu se podívám, na co, a jaký článek mi za to bude stát.

Přesto je docela překvapující někde se najít, a také hřejivé, číst o sobě jako o milé osobě a o svém blogu jako o nejluxusnějším. WINSAURUS 2015 půjde určitě na stránku. x) ... :))

Mezi námi, najít někoho, který se i okrajově zajímá o pravěký svět, je na Blog.cz pořádná dřina, a když už, většinou jsou to blogy fungující z hecu a z náhlé vlny zájmu ve společnosti... Třeba se mýlím, třeba se zase objevíš (ale na rovinu, jak dlouho by blog o jednom filmu dokázal vydržet?). Většinou nedávám blogu příliš velkou naději a jen tiše z povzdálí sleduju. Mnoho blogů by taky (jak jsi psal o Siamotyrannovi) by zasloužilo skutečné grafické vytunění a pořádný upgrade. Možná, že jim budu schopná pomoci já, když se ozvou do Diskuzního koutku. :)

Gil je snad kapitola sama o sobě. :))) Hodně jsem na jejím blogu našla, a i když (hehe) nenechávám stopy na jejím blogu v podobě komentářů, vždycky to tam prolezu, nenápadně. Hlavně jsem se zamilovala do hudby, co tam má. :)) Ale ticho, nikdo nemusí vědět, že tam člověk najde jakési "duchovní uspokojení"... <))

A tak, na úplný závěr... Přežít ve světě blogů je náročný proces, je to... virtuální evoluce. Se zavedením "Winsaurus" to snad v téhle amatérské paleontologické komunitě (a komunitě nás sledujících...) na Blogu ožije! :) I když tu končí, dá se říct, že jsi nám nechal dobrý nápad... a něco, co nám tě připomene. :) Dík za nás všecky.

Jinak... hodně štěstí, ať už budeš dělat cokoliv jiného, než blogovat (a nebo blogovat jinde). ;D

A taky se stav na článkovskou svačinu v Diskuzním koutku! :)

7 Verča Verča | Web | 26. srpna 2015 v 10:59 | Reagovat

Páni, smekám před Tebou! Většina lidí, když chce skončit s blogem, tak se ničím vůbec nezabývá a prostě buď přestane přispívat nebo napíše krátký článek s malým poděkováním. To co jsi udělal je prostě úžasné a nikdy jsem to u nikoho neviděla. :)

Mrzí mě, že takový fajn člověk, co mě vždy potěšil svým komentářem, končí a hlavně mě mrzí, že jsem neměla tolik času na procházení oblíbených blogů, jako kdysi.

Jedno je ale jisté. I přesto, že jsem znala Tvůj blog chvíli a nepatřím do dinokomunity, jen tak na něj nezapomenu. :)

Díky za vše a přeji Ti mnoho štěstí v příštích projektech! :)

8 kryptoraptor kryptoraptor | Web | 26. srpna 2015 v 11:03 | Reagovat

Na jednu stranu je to škoda, ale na druhou stranu ... co psát o filmu, který měl premiéru už před nějakou tou dobou?

Plně chápu tvé rozhodnutí. Jinak, tato forma rozloučení se mi líbí a je super, že jsi to tak vymyslel.

9 Alfaraptor Alfaraptor | Web | 26. srpna 2015 v 11:25 | Reagovat

Je to krásně sepsané. Děkuji za to ocenění, moc to pro mě znamená.Jen je škoda, že už nás opouštíš. I na tu krátkou chvíli to bylo fajn, že jsi tady s námi byl a zapojil se do naší komunity. Přeji ti hodně štěstí a doufám, že se k nám na blogy občas zajdeš podívat.

10 martinoraptor martinoraptor | Web | 26. srpna 2015 v 12:33 | Reagovat

Tohle mě vážně dostalo, máš to nádherně napsané a tvá cena opravdu potěšila - ani nevíš co pro mě znamená. Jinak tvůj blog byl skvělý, už od začátku skvěle grafický vytvořený a tvé články velmi poutavé. Je vážně škoda, že už končíš, ale zase o čem psát, co? Hlavně doufám, že i když si skončil s tímhle blogem neskončíš s psaním a třeba se k blogování ještě vrátíš, buď tady nebo na nějaké jiné stránce.

11 Gil Gil | Web | 26. srpna 2015 v 14:25 | Reagovat

[6]: ♥ ha, já už to tedy o Tobě vím, milá Vizo, tento Tvůj komentář a "ticho" jsou neslučitelné, jsi prozrazena! :D :D (tedy jako jsou to písmena, jsou tichá, ale víš, jak to myslím). Jsem moc ráda, že někdo poslouchá "moji" hudbu :)) Však mi dává zabrat hledat ji na youtubku, zdaleka ne všechno je tam poslouchatelné xD A jsem moc ráda, že existuje vůbec člověk, který hledá duchovní uspokojení :)) Jaké ke mě chodí poklady, jsem hrdá :)) Mimochodem měla bych se poučit od Tebe, protože dneska jsem dosáhla stupně 10/10 = z komentování mě už bolí obě ruce! :D :D :D Ale ne, vlastně existuje i stupeň 11/10 - kdysi jsem měla z psaní na klávesnici (komentováníčko) zánět šlach :D :D Ale co bych pro mé miláčky neudělala a navíc, já nemůžu na prohlíženém blogu být zticha, nejsem spokojená, dokud ho krutěpřísně a zevrubně (jak se to píše?) nepochválím ;D :D :D

12 dinosaurss dinosaurss | Web | 26. srpna 2015 v 20:35 | Reagovat

Páni, já opravdu nemám slov, ze všeho nejdříve ti chci poděkovat, člověku se to nádherně čte a má pak radost, že se lidem jeho články líbí. Rozhodně jsi mě mile potěšil!!

Dále pak chci říct, že tvůj blog byl jistojistě jedním z těch, na které jsem vždy rád chodil, jelikož mi poskytoval spoustu přínosných informací o blížící se filmu a tvůj design je opravdu moc povedený!!

Taky musím říct, že je to opravdu škoda, že končíš, ale tvé rozhodnutí zcela chápu.

A tak mi nezbývá nic jiného, než ti popřát mnoho štěstí v životě a třeba jednou začneš s novým blogem, co my víme (?)

Tak se měj hezky,,
~ Dinosaurss :-)

13 Viza | Mossy Plains Viza | Mossy Plains | Web | 27. srpna 2015 v 15:06 | Reagovat

[11]: Oh, Gil. Koukám, že se zdravotní stránkou kulhámě obě dvě, akorát mě chytil zánět na dolních tlapkách... :DDD

Občas jde také o to, jak ten člověk komentuje, než když jen komentuje. :) Když nemám co napsat, nebo to nemá hlavu ani patu, tak to raději nenapíšu... :DDD

14 Sarah's History Sarah's History | Web | 27. srpna 2015 v 16:17 | Reagovat

Vše, co jsem chtěla říct jsem už řekla. Tenhle komentář je tady jen kvůli tomu, že Magicmax nemá rád číslo 13 a tohle je tím pádem 14. komentář. Nemáš zač. :D

15 mylifeaskari mylifeaskari | Web | 29. srpna 2015 v 17:12 | Reagovat

Wow, tenhle článek je mega! ultra! (neví co ještě .D ) boží! Moc se ti povedl.Čekala jsem, že napíšeš jen takové menší rozloučení a tak... ale ty sis s tím očividně dal hodně práce a to je super. Moc mě tenhle článek překvapil. Vážně je moc pěkné jak všem děkuješ v tak rozsáhlém obsahu. A taky ti chci poděkovat, že jsem si mohla číst tvé úžasné články a taky za to, že můj blog budeš navštěvovat nadále :) Jestli někdy začneš psát nový blog (ať už je o čemkoliv!) určitě mi dej vědět! Protože píšeš moc fajn články! :))  Jinak držím ti palce a přeju ti hodně štěstí do budoucnosti ať se děje co se děje! :)

16 siamotyran siamotyran | Web | 30. srpna 2015 v 11:04 | Reagovat

Moc díky :) s tím designem máš pravdu ten moc povedený není mám v plánu ho změnit, ale jsem dost líný takže ještě nevím kdy to bude :D

17 siamotyran siamotyran | Web | 7. září 2015 v 21:20 | Reagovat

Nemáš zač :)

18 martinoraptor martinoraptor | Web | 25. září 2015 v 14:11 | Reagovat

To je přesně důvod proč jsem rád, že jsi neskončil alespoň s psaním komentářů. Ty máš totiž ty nejzajímavější komentáře jaké se na mém blogu kdy objevily :)

19 Crazy Jull Crazy Jull | Web | 31. října 2015 v 23:13 | Reagovat

Všem moc gratuluji. :)
-CrazyJull

20 Maaya Maaya | Web | 17. listopadu 2015 v 15:32 | Reagovat

děkuju moc ♥

21 Ilian Ilian | Web | 21. listopadu 2015 v 18:54 | Reagovat

Dinosaury moc nemiluju, ale tohle je skvělej nápad! Moc se mi to líbí :D

22 Sarah's History Sarah's History | E-mail | Web | 21. listopadu 2015 v 20:08 | Reagovat

Kdo je Tori a o jakém komentáři jsi to mluvil?

23 Bad Girl Bad Girl | Web | 22. listopadu 2015 v 8:00 | Reagovat

To ona píše už hrozně dlouhou dobu, na to už jsem si zvykla.

24 martinoraptor martinoraptor | Web | 7. prosince 2015 v 18:49 | Reagovat

Klidně se ještě přidej, budeš sice v nevýhodě jedné soutěže, ale pokud se ti zbytek povede můžeš to snadno dohnat. Jen mi brzy napiš odpovědi.

25 martinoraptor martinoraptor | Web | 13. prosince 2015 v 10:18 | Reagovat

Trochu hodně.

26 HAAS HAAS | Web | 13. prosince 2015 v 14:19 | Reagovat

Díky za to ocenění. Omlouvám se, že píši tak pozdě, ale bylo mi trochu hloupé sem chodit poté, co jsme se spolu pohádali. Jinak ta kobra je moc pěkná, určitě rod Naja. ;-)

27 martinoraptor martinoraptor | Web | 19. prosince 2015 v 19:09 | Reagovat

Přesně tak to plánuji.

28 martinoraptor martinoraptor | Web | 24. prosince 2015 v 9:56 | Reagovat

Šťastné a veselé Vánoce.

29 martinoraptor martinoraptor | Web | 12. března 2016 v 11:19 | Reagovat

Opravdu velmi děkuji za tu pochvalu, kladné komentáře vždycky velmi potěší :)

30 Martinoraptor Martinoraptor | Web | 3. července 2016 v 10:30 | Reagovat

Kdo si přečte článek, je mu myslím jasné, že se o žádný pravěký druh v pravém slova smyslu nejedná a kdo ne, toho to asi moc nezajímá a brzy zapomene. Dal jsem to tam jen pro zpestření.

31 klsabekop klsabekop | E-mail | Web | 19. dubna 2017 v 14:44 | Reagovat

viagra next day delivery  <a href=http://genericviagraonlinenorx.com/>generic viagra</a> trusted viagra sites <a href="http://genericviagraonlinenorx.com/">viagra online</a>

32 WaclawQ WaclawQ | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 16:52 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

33 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 2:17 | Reagovat

Hi there, I found your web site by the use of Google while searching for a similar matter, your site came up, it seems to be good. I've bookmarked it in my google bookmarks.

34 buy_cialis buy_cialis | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 23:22 | Reagovat

Greetings! Very useful advice within this article! It is the little changes that make the most important changes. Many thanks for sharing!

35 berylcr3 berylcr3 | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 13:42 | Reagovat

Late-model work
http://pattaya.girls.blogporn.in/?entry.jaiden
usury right chubby vip comsex

36 discount_cialis discount_cialis | E-mail | Web | 27. srpna 2017 v 1:24 | Reagovat

Wow, superb blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your website is wonderful, let alone the content!

37 janaqo11 janaqo11 | E-mail | Web | 30. srpna 2017 v 4:02 | Reagovat

Late-model devise
http://peggme.yopoint.in/?diagram.devin
erotic guru free pone xxx erotic cake seks erotic song

38 albertogg3 albertogg3 | E-mail | Web | 31. srpna 2017 v 20:31 | Reagovat

Bawdy depict shots    
http://vibrators.adultnet.in/?tweet.angela
   erotic jobs download erotic sexx erotic pages

39 personal personal | E-mail | Web | 6. září 2017 v 15:02 | Reagovat

Really enjoyed reading ur blog.

40 claudiajn3 claudiajn3 | E-mail | Web | 9. září 2017 v 18:40 | Reagovat

My new page
http://teen.polish.yopoint.in/?entry-olivia
teenie porn hand jobs naked lesbian women porn free gallery pics porn jan michael vincent soft porn howard stern on demand porn

41 krystalsj60 krystalsj60 | E-mail | Web | 12. září 2017 v 11:36 | Reagovat

Started new snare predict
free watch sexy download free games software android live wallpaper free son and mom download android development tool
http://sex.games.android.porndairy.in/?register.ally
download play store app for computer sexyvideo download free free mp3 download apps free chat room online free music doiwnloader free for android

42 JustinVaw JustinVaw | E-mail | Web | 13. září 2017 v 2:15 | Reagovat

<a href="https://vk.com/club153045611">Продажа AMD Ryzen 7 1700X на две недели за 3000р</a>

43 cialis cialis | E-mail | Web | 14. září 2017 v 21:50 | Reagovat

I think this is one of the most important info for me. And i am glad reading your article. But wanna remark on few general things, The web site style is ideal, the articles is really excellent  D. Good job, cheers

44 Stevetaf Stevetaf | E-mail | 15. září 2017 v 21:01 | Reagovat

Find out what you need to improve in yourself to become more effective!

45 payday payday | E-mail | Web | 20. září 2017 v 16:54 | Reagovat

Just wanna input on few general things, The website pattern is perfect, the subject material is real excellent. Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it. by Andre Gide.

46 SandraNilky SandraNilky | E-mail | Web | 25. září 2017 v 8:31 | Reagovat

Лицензионный магазин цифровых товаров http://coolkey.ru можно приобрести по оптимальной цене ключи к Steam,Minecraft,Uplay,Origin играм, а так же уже готовые аккаунты!

47 danielledb18 danielledb18 | E-mail | Web | 25. září 2017 v 23:29 | Reagovat

My redone gay porn site  
http://blackgay.net.erolove.in/?profile.geoffrey
  colin firth gay gay couple gay bumper stickers gay club london gay numbers

48 cheap_viagra cheap_viagra | E-mail | Web | 27. září 2017 v 16:53 | Reagovat

Totally pent subject matter, appreciate it for selective information.

49 viagra_online viagra_online | E-mail | Web | 28. září 2017 v 14:46 | Reagovat

I think  you have  observed  some very interesting  details ,  appreciate it for the post.

50 nadineak18 nadineak18 | E-mail | Web | 29. září 2017 v 21:15 | Reagovat

Daily updated sissy blog
   male female dildo sex shop em online sissy  
http://sissythings.pornpost.in/?post.brianna
  leather collar for women bdsm male gay cuckold resimleri what is victorian england photo female sex gender inequality in america preppy baby clothes how much are ballet shoes

51 cheap cheap | E-mail | Web | 1. října 2017 v 13:09 | Reagovat

I got what you  intend,  appreciate it for posting .Woh I am  lucky  to find this website through google. I was walking down the street wearing glasses when the prescription ran out. by Steven Wright.

52 cialis_coupon cialis_coupon | E-mail | Web | 2. října 2017 v 12:43 | Reagovat

Someone necessarily help to make seriously articles I'd state. This is the very first time I frequented your website page and up to now? I surprised with the research you made to create this particular publish extraordinary. Fantastic process!

53 DarrellAlusa DarrellAlusa | E-mail | 12. října 2017 v 6:28 | Reagovat

test soft

54 cialis_online cialis_online | E-mail | Web | 14. října 2017 v 10:22 | Reagovat

Muchos Gracias for your blog post.

55 martinaci1 martinaci1 | E-mail | Web | 25. října 2017 v 12:21 | Reagovat

New free porn place  
http://blowjobs.sexblog.pw/?sylvia
  adultsex erotic vampire stories youporn video xxx korean erotic movies erotic tattoo

56 lorraineqf11 lorraineqf11 | E-mail | Web | 26. října 2017 v 20:03 | Reagovat

Hi fashionable blog
http://arab.aunties.porndairy.in/?post-micaela
manifesto nationalism scientific nasinu plan

57 Rosiestimi Rosiestimi | E-mail | 26. října 2017 v 20:19 | Reagovat

Hello friends!
I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
This offer has limited quantities!!!
Details on our website: >>> top-study.work

58 payday_advance payday_advance | E-mail | Web | 28. října 2017 v 0:45 | Reagovat

This kind of game gives a real experience of

59 loans loans | E-mail | Web | 29. října 2017 v 3:36 | Reagovat

Low cost Gucci Handbags Is generally blogengine much much better than wp for reasons unknown? Should be which is turning out to be popluar today.

60 dionnejh18 dionnejh18 | E-mail | Web | 30. října 2017 v 21:44 | Reagovat

Hi reborn website
http://teenbbw.yopoint.in/?post.aliyah
erotic screensavers adult cartoons erotic tv show best erotic films free adult video

61 generic_viagra generic_viagra | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 18:19 | Reagovat

Mudbox is a software for 3D sculpting and painting which is developed by Autodesk.

62 juliaof1 juliaof1 | E-mail | Web | 3. listopadu 2017 v 20:01 | Reagovat

Shemales from collective networks  
http://shemales.blogporn.in/?personal.desirae
  sex video shemal young transexual pics transexuals video transexuals movies shemals

63 deext2 deext2 | E-mail | Web | 4. listopadu 2017 v 4:13 | Reagovat

Late-model work
http://asia.dating.adultnet.in/?post.anika
android 17 porn xxx fucking indian cartoon porn movies hot male porn pics sonic the hedgehod porn huge small porn

64 mallorypz18 mallorypz18 | E-mail | Web | 13. listopadu 2017 v 5:03 | Reagovat

New gay place  
http://blackgay.net.erolove.in/?page_domenic
  hayden christensen gay meet gay free gay online chat gay you tube gay dog

65 winniead1 winniead1 | E-mail | Web | 14. listopadu 2017 v 11:24 | Reagovat

New kick ass photo blog
http://hotpic.erolove.in/?entry-kaelyn
rubber stamp personalized temporary outdoor lights park waxing man facevideos naked pissing milf lady barbara nylon pics

66 viagra_cheap viagra_cheap | E-mail | Web | 24. listopadu 2017 v 20:07 | Reagovat

This is a great blog, would you be involved in doing an interview about how you created it? If so email me!

67 generic_cialis generic_cialis | E-mail | Web | 27. listopadu 2017 v 15:38 | Reagovat

My brother recommended I may like this website. He used to be totally right. This post truly made my day. You can not consider simply how so much time I had spent for this info! Thanks!

68 merlenb16 merlenb16 | E-mail | Web | 27. listopadu 2017 v 21:01 | Reagovat

Hi fashionable website
http://cupid.dating.hotblog.top/?entry.amara
  women looking for older men for sex dating site philippines online cheap save the dates magnets turkey girls dating find a date free

69 cialis_cheap cialis_cheap | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 9:39 | Reagovat

Merely a smiling visitor here to share the adore , btw outstanding style. Audacity, more audacity and always audacity. by Georges Jacques Danton.

70 cialis cialis | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 9:39 | Reagovat

erythromycin medication drug

71 buy_cialis buy_cialis | E-mail | Web | 29. listopadu 2017 v 1:46 | Reagovat

Tormoxin 500mg Cod Next Day Delivery in Hartford

72 canadian_cialis canadian_cialis | E-mail | Web | 30. listopadu 2017 v 10:58 | Reagovat

I value the post.Thanks Again. Awesome.

73 cialis cialis | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 17:19 | Reagovat

Because here is a list of multiplayer games is that the leave was asked

74 from from | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 19:02 | Reagovat

Appreciating the time and energy you put into your blog and in depth information you provide. It's good to come across a blog every once in a while that isn't the same unwanted rehashed information. Excellent read! I've saved your site and I'm adding your RSS feeds to my Google account.

75 buy_cialis buy_cialis | E-mail | Web | 4. prosince 2017 v 21:56 | Reagovat

You are a really persuasive writer. I can see this in your writeup. You've a way of writing compelling info that sparks significantly interest.

76 viagra_cheap viagra_cheap | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 19:26 | Reagovat

Really wonderful information can be found on web blog.

77 generic_cialis generic_cialis | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 16:28 | Reagovat

Very energetic blog, I enjoyed that a lot. Perhaps there is a part 2?

78 bobgd4 bobgd4 | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 15:03 | Reagovat

New photo blog
http://hotpic.erolove.in/?entry.rachelle
biggest black tits intext:.com/files bhabhi in her birthday sex modeling school in cebu sex porno petite sophie marceau nude

79 tomdy60 tomdy60 | E-mail | Web | 10. prosince 2017 v 16:29 | Reagovat

Started unusual spider's web stand out
http://porn.smurf.erolove.in/?post.taya
porn jackie knoll 2003 asian black lesbian porn frree porn like pornhub tanner hayes porn star retro porn german movies

80 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 14. prosince 2017 v 18:55 | Reagovat

Exclusively at Target 42 Bluray Combo Pack with exclusive

81 suzannehd2 suzannehd2 | E-mail | Web | 15. prosince 2017 v 2:15 | Reagovat

Started up to date web stand out
http://love.dating.sexblog.pw/?post.abigayle
  asian singles dating save the date picture magnets female looking for female transsexual dating uk free online mobile dating sites

82 cheap_viagra cheap_viagra | E-mail | Web | 19. prosince 2017 v 0:19 | Reagovat

I think  you have  noted  some very interesting points ,  appreciate it for the post.

83 viagra_cheap viagra_cheap | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 5:32 | Reagovat

Heya im for the first time here. I discovered this board and I to uncover It truly helpful &amp it helped me out a whole lot. I hope to supply something back and aid other people such as you helped me.

84 barbaraxx4 barbaraxx4 | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 11:33 | Reagovat

Gay porn from social networks  
http://gay.adultgalls.com/?profile_randall
  harry potter gay gay network gay marriage pros gay celebrity is neyo gay

85 viagra_online viagra_online | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 9:13 | Reagovat

Perfect webpage you have at this website!  Precisely how could i add in this blog's feed into my Rss reader?

86 canadian_viagra canadian_viagra | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 10:30 | Reagovat

I'm curious to uncover out what blog system youre employing? Im experiencing some small security troubles with my latest weblog and Id like to locate something more safeguarded. Do you've any recommendations?

87 estelang11 estelang11 | E-mail | Web | 30. prosince 2017 v 16:37 | Reagovat

Fresh lodgings stage for throw:
http://kitty.web1.telrock.net

88 Zacharyengek Zacharyengek | E-mail | 1. ledna 2018 v 6:03 | Reagovat

Hello. And Bye.

89 cheap_viagra cheap_viagra | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 4:48 | Reagovat

At this time it seems like Movable Type is the best blogging platform available right now. from what I've read Is that what you are using on your blog?

90 cialis_cheap cialis_cheap | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 1:29 | Reagovat

I feel like Im regularly seeking interesting features you just read about a number of subjects, but I handle to add in the blog among our translates every day when you

91 Bobbybiage Bobbybiage | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 4:58 | Reagovat

Online Personal Loans Up To  1000 USD  Start Now and Get Results Fast! https://loansolo.com/?aid=6274  

Only for USA Online Personal Loans Up To 1000 USD https://loansolo.com/?aid=6274   Start Now and Get Results Fast! Payday loan commercial, payday loan app, payday loan online,payday loan lenders, payday loan interest, payday loan ad, payday loans, payday loan explained, payday loan business, payday loan advert, payday loan assistance programs, payday loan advertisement, payday loan apr, a payday loan are, payday loan business start up, best payday loan, payday loan calling script Only for USA https://extralend.com/?aid=6274 Online Personal Loans Up To $3,000

92 buy_cialis buy_cialis | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 19:21 | Reagovat

Wow, marvelous blog structure! How long have you been running a blog

93 viagra viagra | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 9:45 | Reagovat

To paraphrase, how do you do a search for information sites that fit what I want to check out? Does any body have learned how to BROWSE through blogs and forums by content or anything that on blog writer? .

94 hollierc60 hollierc60 | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 4:41 | Reagovat

Study my recent contract
http://whipme.yopoint.in/?register.kara
erotic desktop wallpaper erotic backgrounds erotic read xxx sex erotic actresses

95 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 16:42 | Reagovat

I  conceive you have  remarked some very interesting points ,  regards  for the post.

96 generic_cialis generic_cialis | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 6:10 | Reagovat

very nice post, i certainly love this web site, keep on it

97 robinig69 robinig69 | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 19:55 | Reagovat

Секс фото галереи ради взрослых
http://popki-foto-zhenshhin.sexgalleries.top/?page.karli
Походить фото галереи орального секса безвозмездно

98 generic_cialis generic_cialis | E-mail | Web | Pondělí v 16:22 | Reagovat

It is also possible that Zynga's chosen advertising

99 generic_viagra generic_viagra | E-mail | Web | Pátek v 6:22 | Reagovat

Wonderful blog! I found it while surfing around on Yahoo News. Do you have any tips on how to get listed in Yahoo News? I've been trying for a while but I never seem to get there! Appreciate it

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama